Kultursøjlen.dk

KULTURSØJLEN – en del af SP Media Group

Rosenborggade 3, stuen

1130 København K

Tel: + 45 33 16 20 40 

Ved vareindlevering

Vareindlevering ved grøn dobbeltdør i gården

Personale 

Direktør:

Michael Tving Hansen

Email: michael@spmediagroup.dk

 

Projektkoordinator:

Dorte Gram

Email: dorte@spmediagroup.dk

 

Layout og grafik:

Sigrid og Johanne

Email: dtp@spmg.dk

 

Distributionschef:

Bjarne Ricter Sørensen

Email: bjarne@spmg.dk

 

Distribution:

Ivan Punchochar

Email: ivan@spmg.dk

 

Distribution og Kultursøjleansvarlig:

Jacob Jepsen

Email: jacob@spmg.dk

 

Ansvarlig PrioTicket og Minicards Denmark:

Allan Kristensen

Email: allan@spmg.dk

 

Bogholderi:

Bente Riis

Email: bente@spmg.dk

Email: faktura@spmg.dk

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked